درباره ما

%d9%85%d8%a8%d9%84%d9%85%d8%a7%d9%86-2
گروه صنعتی – بازرگانی رحمتی ، سایت کارخانه خود را در آذر ماه سال ۱۳۹۰ در مجموعه ای به مساحت ۴۴۰۰ متر مربع واقع در شهرک صنعتی شمس آباد احداث وفعالیت خود را با هدف تولید و عرضه انواع مبلمان اداری ، خانگی و باغی در راستای بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا و استفاده از تجربه متخصصان برتر داخلی آغاز نمود.
برند FBR حاصل دانش ، تلاش و تجربیات بیش ربع قرن از مدیران کوشا و برجسته این مملکت بوده است ، که نتیجه آن در این مجموعه خلق و ارائه محصولی است که تجربه ای متمایزی از زیبایی و راحتی را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.
تفکرات استراتژیک مدیران این مجموعه منجربه خلق و ارائه محصولاتی با استانداردهای جهانی شده است. این امر سبب شده تا علاوه بر ارائه این محصولات با برند FBR در داخل مرزهای ایران عزیز ، شاهد حضور این برند در دیگر کشورهای جهان باشیم .این دستاورد حاصل عنایت پروردگار یکتا ، سخت کوشی پرسنل مجموعه ،استفاده از تکنولوژیهای روز و اعتماد به متخصصان جوان و مستعد داخلی میباشد.
. موفقیت امروز این مجموعه نتیجه اعتماد و پشتیبانی شما هموطنان عزیز میباشد ، ما قدر این اعتماد را میدانیم و به آن افتخار میکنیم